Prosím počkejte chvíli...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT PrahaFCHTÚOCH  → O ústavu → Zaměstnanci ústavu
iduzel: 6594
idvazba: 7420
šablona: stranka_ikona
čas: 18.11.2017 03:54:17
verze: 3887
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Zaměstnanci ústavu

k Telefonní seznam ústavu      
       

Profesoři:

     
       

Prof. Ing. Radek Cibulka, Ph.D. 

e +420 22044 4182

d A 278c

b Radek.Cibulka@vscht.cz 

vedoucí ústavu web ResearcherID
       

Prof. Ing. Dalimil Dvořák, CSc.

e +420 22044 4245

d A 249

b Dalimil.Dvorak@vscht.cz

   web  
       

Prof. Ing. Pavel Lhoták, CSc.

e +420 22044 5055

d A 249

b Pavel.Lhotak@vscht.cz

   web   
       

Prof. Ing. Jaroslav Kvíčala, CSc.

e +420 22044 4240

d A 278d

b Jaroslav.Kvicala@vscht.cz

   web  
       

Prof. Ing. Jiří Svoboda, CSc. 

e +420 22044 3688

d A 278e

b Jiri.Svoboda@vscht.cz

   web  
       

Docenti:

     

Doc. Ing. Stanislav Böhm, CSc.

e +420 22044 4173

d B 12

b Stanislav.Bohm@vscht.cz

     
       

Doc. Ing. Jan Budka, Ph.D.

e +420 22044 4284

d A 251

b Jan.Budka@vscht.cz

   web   
       

Doc. Ing. František Hampl, CSc.

e +420 22044 3688

d A 278e

b Frantisek.Hampl@vscht.cz

   web  
       

Doc. Dr. Ing. Jana Hodačová

e +420 22044 4173

d A 270

b Jana.Hodacova@vscht.cz

   web  
       

Doc. Ing. Michal Kohout, Ph.D.

e +420 22044 5012

d A 258

b Michal.Kohout@vscht.cz

  web   
       

Doc. Ing. Igor Linhart, CSc.

e +420 22044 4165

d A 266

b Igor.Linhart@vscht.cz

   web  
       

Doc. Ing. Tomáš Tobrman, Ph.D.

e +420 22044 4245

d A 271

b Tomas.Tobrman@vscht.cz

 ZVT  web  
       

Odborní asistenti:

     

Ing. Bc. Michal Himl, Ph.D.

e +420 22044 4165

d A 266

b Michal.Himl@vscht.cz

   web  
       

Mgr. Roman Holakovský, Ph.D.

e +420 22044 4279

d A 255

b Roman.Holakovsky@vscht.cz

  web   
       

Ing. Václav Kozmík, CSc.

e +420 22044 4118

d A 308

b Vaclav.Kozmik@vscht.cz

   web  
       

Ing. Martin Krupička, Ph.D.

e +420 220 444 244
d A 268
b Martin.Krupicka@vscht.cz

     
       

Ing. Ondřej Kundrát, Ph.D.

e +420 22044 4280

d A 253

b Ondrej.Kundrat@vscht.cz

tajemník ústavu,

editace webu ústavu

 web       ResearcherID 
       

Ing. Petra Ménová, Ph.D.

e +420 22044 3686

d A 268

b Petra.Menova@vscht.cz

     
       

Ing. Markéta Rybáčková, Ph.D.

e +420 22044 4242

d A 259

b Marketa.Rybackova@vscht.cz

   web  
       

Ing. Eva Svobodová, Ph.D.

e +420 22044 4249

d A 260

b Eva.Svobodova@vscht.cz

   web  
       

Techničtí pracovníci:

     

Květa Bártová

e +420 22044 3686

d A 268

b Kveta.Bartova@vscht.cz

     
       

Zdeňka Hrbáčková

e +420 22044 4280

d A 253

b Zdenka.Hrbackova@vscht.cz

     
       
Michaela Kadlecová 

e +420 22044 4276

d A 262

b Michaela.Kadlecova@vscht.cz
     
       

Martina Kovandová

e +420 22044 4279

d A 255

b Martina.Kovandova@vscht.cz

     
       

Vladimír Kuneš

e +420 22044 4277

d A L06

b Vladimir.Kunes@vscht.cz

     
       

Jarmila Musilová 

e +420 22044 4244  

d A 270 

b Jarmila.Musilova@vscht.cz

     
       

Jana Netušilová

e +420 22044 4164

d A 278a

b Jana.Netusilova@vscht.cz

sekretářka ústavu    
       

Ing. Markéta Slabochová 

e +420 22044 4059 

d A 308  

b Marketa.Slabochova@vscht.cz

hospodářka ústavu    
       

Helena Štenglová 

e +420 22044 4278 

d A 257 

b Helena.Stenglova@vscht.cz

     
       

Marta Tokárová 

e +420 220 444 245 

d A 271 

b Marta.Tokarova@vscht.cz

     
       

Aktualizováno: 23.6.2017 13:58, Autor: Ondřej Kundrát

A BUDOVA A Ústav organické chemie se nachází ve 2. patře budovy A na straně ke Studentské ulici, sekretariát ústavu – místnost A278
B BUDOVA B V 1. patře se nachází Laboratoř forenzní analýzy biologicky aktivních látek
C BUDOVA C
VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Ústav organické chemie, technický správce Výpočetní centrum

zobrazit plnou verzi